Hovido Hakkında

Turizm sektöründe, 2015 yılında Kuşadası bölgesinde, Adavillas markasıyla işletmeci olarak başlayan serüvenimiz, işletmecilikle sınırlı kalmayıp, kendi bölgemiz ve diğer bölgelerden oluşturduğumuz portföylerde konaklama hizmetlerine aracılık faaliyeti ile devam etmiştir.

2017 yılında aynı zamanda şirket ünvanımız olan adadavilla.com alan adı ile yola çıktığımız dijital pazarlama sitemize bundan sonraki dönemde hovido.com markasıyla daha güçlü bir altyapı ve profesyonel hizmet anlayışı ile global ölçekte devam etme kararı almış bulunmaktayız.

Hovido.com, TÜRSAB A-10766 Belgeli Turizm Seyahat Acentası olan Adada Villa Turizm Otelcilik Seyahat Ticaret Ltd. Şti. iştirakidir.

“Gülümseyin Tatildesiniz” sloganı ile misafirlerimize tüm yönleriyle kusursuz bir tatil vadeden Hovido, diğer yandan ilan verenlerimize yönelik paylaşımcı hizmet anlayışı ile sürdürülebilir iş birliktelikleri oluşturmayı amaçlamaktadır.

Dürüstlük, şeffaflık ve doğruluğu ilke edinen bir hizmet anlayışıyla hareket eden hovido.com olarak öncelikli amacımız, sektörümüzün paydaşları olan misafir ve ilan sahiplerinin memnuniyetini sağlamaktır. Kalite odaklı yaklaşımımız ile verilen hizmetin en üst düzeyde olması amaçlanmaktadır. Kişilere, kurumlara, misafir ve ilan verenlerimize karşı sorumluluklarımızın her zaman arkasındayız.

Her konuda bilgi almak için 0256 622 11 00 numaralı Gülümseyen Misafir Hattımızdan ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.